Srpski Beli Orlovi  - Italia Shooters 0:1

0

1

0:1 Adur 64'

Srpski Beli Orlovi izgubili su večeras finalnu utakmicu kanadske fudbalske lige. Pred više od 3,000 uglavnom srpskih navijača, poraženi su od ekipe Italia Shooters rezultatom 1:0.

Utakmica je izazvala veliko interesovanje prvenstveno u srpskoj zajednici u Torontu i okolnim gradovima. Zbog gužve na ulazu u stadion i prave pometnje na parkiralištu, zatečeni organizatori su odlučili da pomere početak utakmice za čitav sat.

Beli Orlovi su u prvom poluvremenu igrali dosta nepovezano , dok su italijanski igrači bili taktički sigurniji. U drugom poluvremenu Orlovi su krenuli silovito, stvorili su nekoliko dobrih prilika.

Odluka o pobedniku stigla je u 64. minutu kada je nakon brze kontre crnoputi Adur zatresao mrežu Dušana Belića. Srpski tim se do kraja utakmice nije uspeo oporaviti, dok su italijanski igrači znalački odugovlačili sa igrom.

Pred sam kraj utakmice Orlovi su pogodili stativu i tako propustili da izbore produžetke.

Victoria Park
Brampton Stallions - Italia Shooters odl.

Srpski Beli Orlovi - Toronto Croatia 3:0

Tri kola pre kraja regularnog dela i početka playoffa Srpski Beli Orlovi su uspeli da sačuvaju poziciju broj jedan na tabeli.

U meču u kojem su se sastale dve najbolje ekipe Srpski Beli Orlovi su potpuno nadigrali ekipu Toronto Croatia i pobedili rezultatom 3:0. Golove su postigli Dragan Radović i Gabrijel Pop (2).

U prvom poluvremenu nije bilo prilika ni na jednoj ni na drugoj strani. Drugo poluvreme Beli Orlovi su odigrali odlično i potpuno deklasirali protivnika.

Srpski Beli Orlovi - Toronto Croatia 3:1

Srpski Beli Orlovi pobedili su ekipu Toronto Croatia rezultatom 3:1. Pobeda je dosla nakon samo tri dana od prvog poraza u prvenstvu od ostog tima.Ovom pobedom su Orlovi jos jedanput pokazali da su najbolji tim u  u internacionalnoj diviziji Kanadske lige.

Četvrtak 7. Sep,2006

Srpski Beli Orlovi - Toronto Croatia 0:3

Srpski Beli Orlovi izgubili su svoj prvi meč ove sezone. Toronto Croatia je ubedljivo porazila Bele Orlove rezultatom 3:0. I pored poraza Srpski Beli Orlovi su zadržali prvo mesto u internacionalnoj diviziji Kanadske lige.

Subota 2. Septembar,2006

Ubedljiva pobeda 6:1

U iščekivanju najvažnije utakmice sezone protiv Toronto Kroacije, fudbaleri Srpskih Belih Orlova pobedili su ekipu Karibijen Selekts rezultatom 6:1.

Meč protiv Hrvata je na programu u četvrtak na Lamport stadionu sa početkom u 19 i 30 . Za utakmicu vlada veliko interesovanje, a za srpske navijače rezervisana je zapadna tribina.

Petak 18. Avgust,2006

Pobeda po navici

Fudbaleri Srpskih Belih Orlova nastavljaju pobedonosni hod. Ovaj put na domacem terenu pobeđeni su Vukovi iz St.Chatharines-a rezultatom 3:0.

Sledeći meč Orlovi igraju protiv ekipe Italia Shooters.

PETAK 11.8.2006

Deseta pobeda

Fudbaleri Srpskih Belih Orlova ostvarili su i desetu uzastopnu pobedu . Iako sa igračem manje Beli Orlovi su uspeli da pobede ekipu Toronto Supra Portuguese sa 2:1.

SREDA 2.8.2006

Srpski Beli Orlovi pobeđuju

Srpski Beli Orlovi iz Toronta nastavljaju sa serijom pobeda. Ovaj put Orlovi su pobedili ekipu St. Catharines Wolves rezultatom 8:0 (5:0) i tako još jedanput pokazali da su do sada ubedljivo najbolji tim u ligi.

Srpski Beli Orlovi su trenutno na prvom mestu u Inernacionalnoj grupi kanadske fudbalske lige sa impresivnih 27 bodova osvojenih pobedama u svih devet dosad odigranih mečeva i gol razlikom 38:7.

Sledeći meč je na programu u petak 11.8. protiv ekipe Toronto Supra Portuguese.