ЋИР СРПСКИ ФУДБАЛ

Србија     Српска   Црна Гора    БиХ    Европа    Свет  Дијаспора         

www.srpskifudbal.com

субота 23. април 2011.

Јелен Суперлига

Јелен Суперлига
24. коло 2010/1124. Коло
Партизан - Ц. звезда 1 :

0

видео
Рад - Спартак 1 :

1

 
Инђија - Борац 2 :

0

 
ОФК Београд - Војводина 1 :

0

 
Слобода С.П. - Јагодина 2 :

0

Хајдук - Смедерево 2 :

0

 
Металац - БСК 2 :

0

Чукарички - Јавор 0 :

1

 
 
       

 


Табела
1. Партизан 24 20 2 2 61:18 62
2. Ц.звезда 24 19 2 3 42:12 59
3. Војводина 24 17 5 2 38:10 56
4. Рад 24 12 9 3 33:13 45
5. Спартак 24 9 9 6 25:17 36
6. ОФК Београд 24 10 4 10 22:24 34
7. Јавор 24 8 9 6 18:17 33
8. Смедерево 24 7 10 7 22:25 31
9. Слобода 24 8 7 9 27:31 31
10. БСК 24 7 8 9 21:29 29
11. Јагодина 24 7 6 11 19:24 27
12. Борац 24 5 10 9 14:25 25
13. Металац 24 5 4 15 15:32 19
14. Хајдук 24 4 6 14 17:32 18
15. Инђија 24 4 5 15 21:40 17
16. Чукарички 24 0 4 20 7:51 4

  
 

 
 

  Latinica
 
 


| Врх |Старт | Маркетинг | Контакт |