ЋИР СРПСКИ ФУДБАЛ

Србија     Српска   Црна Гора    БиХ    Европа    Свет  Дијаспора         

www.srpskifudbal.com

субота 12. март 2011.

Јелен Суперлига

Јелен Суперлига
18. коло 2010/1118. Коло
Партизан - ОФК Београд 2 :

1

video
Слобода - Рад 0 :

0

БСК - Смедерево 0 :

0

 
Чукарички - Спартак 0 :

2

 
Металац - Борац 0 :

0

Инђија - Хајдук   :

 

одл.
Јагодина - Ц. звезда 0 :

2

video
Јавор - Војводина 0 :

1

 
 
       

 


Табела
1. Партизан 18 16 1 1 50:13 49
2. Ц.звезда 18 14 2 2 26:9 44
3. Војводина 18 12 5 1 28:7 41
4. Рад 18 10 5 3 26:9 35
5. Спартак 18 6 8 4 17:12 26
6. Слобода 18 6 7 5 21:20 25
7. Јавор 18 5 8 5 13:14 23
8. ОФК Београд 18 6 4 8 15:17 22
9. Смедерево 18 4 10 4 16:16 22
10. Јагодина 18 5 6 7 14:17 21
11. БСК 18 4 7 7 11:22 19
12. Борац 18 3 9 6 11:19 18
13. Инђија17 3 4 10 15:27 13
14. Металац 18 3 4 11 11:27 13
15. Хајдук 17 1 6 10 11:26 9
16. Чукарички 18 0 4 14 5:37 4


 


  

 

  Latinica

| Врх |Старт | Маркетинг | Контакт |